תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין מיטחברת בע"מ ח.פ 515384394 (להלן: 'מיטחברת') באמצעות אתר האינטרנט www.mithaberet.co.il להלן 'האתר' ו/או 'החנות' לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .

הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה מיטחברת את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק.

משלוח המוצר

המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת השליחויות טייגר ו/או צ'יטה שליחויות. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג.

משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח שוב בתשלום בגין דמי משלוח במידה וירצה שנשלח את המוצרים שוב. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

זמני ונהלי אספקת מוצרים

באתר מיטחברת מוצרים עם 2 אפשרויות אספקה לכל מוצר:

איסוף עצמי – לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמי ממחסן מיטחברת – שד' גיבורי ישראל 10 א', נתניה, בשעות הפתיחה המפורסמות בעמוד 'צור קשר'

שליח עד הבית  – זמן אספקה סביר של שליחות עד הבית הכולל עריסה הינו עד 3 ימי עסקים מלמחרת יום התשלום. בד"כ האספקה מתבצעת לאחר יום עסקים אחד בלבד ולרוב חברת השליחיות עומדת ביעד הזמן הסביר, אך יחד עם זאת מדובר בשירות חיצוני וייתכנו עיכובים מעבר לזמן הנקוב. עלות שליחות עד הבית  הינה 65 ש"ח בלבד ובהזמנות מוצרים מעל 300 ש"ח המשלוח הינו חינם וללא חיוב.

עלות שליחות עד הבית ברכישת מוצרים מהחנות (למעט עריסה מיטחברת) הינה 45 ש”ח בלבד ובהזמנות מוצרים מעל 300 ש”ח המשלוח הינו חינם וללא חיוב.

*המוצרים יסופקו ללקוח בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר, ובהתאם למצוין לעיל.

*זמן אספקה שמצוין ליד כל מוצר הינו על פי ימי עסקים שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

*אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה.

*במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

*חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר.

*היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצדו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, אישור טלפוני (ביוזמת מיטחברת) עבור הזמנות השכרת עריסה תידרש.

ניתן לפנות לשירות הלקוחות בכל זמן בעמוד 'שירות לקוחות' באתר ו/או טלפונית

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר או 100 שקלים – הנמוך מבניהם, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית למחסן מיטחברת, או לשלוח אותם באמצעות חברת שליחויות.

למען הסר ספק, אין מיטחברת מקבלת מוצרים להחזרה/החלפה בדואר רגיל/דואר רשום.

ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י מיטחברת ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.

חיובים ותשלומים בעת השכרת עריסה:

1. חיוב ראשוני עבור מסלול ההשכרה מתבצע מיד עם קבלת העריסה או שליחתה ללקוח וכולל את תקופת השכירות הראשונה וכל מוצר נילווה שהוזמן.
2. חיוב חודש שכירות נוסף מתבצע בתחילת חודש השכירות הנוסף (לאחר תום תקופת השכירות הקודמת)
3. לאחר תחילת השכירות אין מעבר בין מסלולים
4. החברה אינה מיידעת על תום תקופה והחיוב לחודש נוסף נעשה באופן אוטומטי עד להחזרתה/רכישתה.
5. חיובים נוספים/זיכויים באם נידרש בגין תקופת השימוש בפועל, יעשו לאחר החזרת העריסה.

התחייבות הגולש

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו. היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

הגולש מתחייב כי קרא את תנאי השכירות הנמצאים באתר .

הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.

תקנון מבצעים

אחת לתקופה תצא מיטחברת במבצע. המבצע ישתנה מעת לעת. זהו תקנון כללי התקף לכל מבצעי מיטחברת, בהתאם למבצע הרלוונטי באותה עת, במידה וקיים.

 

מחירי השכרה דגם מיטחברת קלאסית

 • לתקופה של 3 חודשים ב- 310 ₪ (במקום 330 ₪ ). כל חודש נוסף ב 105 ₪. 
 • לתקופה של 5 חודשים במחיר של 495 ₪ (במקום 520 ₪ ). כל חודש נוסף ב- 105 ₪. 

מחירי השכרה דגם מיטחברת גולד

 • לתקופה של 3 חודשים ב- 430 ₪. כל חודש נוסף ב 130 ₪.
 • לתקופה של 5 חודשים במחיר של 660 ₪. כל חודש נוסף ב- 130 ₪.

כל המחירים כוללים מע"מ.

אופן מימוש המבצע :

כאשר יש מבצע , מימוש המבצע יתאפשר באחת משתי הדרכים הבאות:

 • הזמנה טלפונית – שיחה טלפונית מול מח' המכירות בטלפון 072-2152511
 • באתר מיטחברת בכתובת mithaberet.co.il תהליך ההזמנה באתר: בוחרים בדגם הרצוי ובחבילת ההשכרה הרצויה (3 או חמישה חודשים)
 • בעת ביצוע ההזמנה באתר יש להוסיף את קוד הקופון להנחה או מתנה כפי שמופיע בפרסומים. 

תנאים והערות למבצע:

 • תוקף המבצע משתנה מעת לעת.
 • תוקף מימוש קופון – בהתאם למבצע החל באותה העת.
 • במידה ומדובר במבצע מתנה כגון סדין מתנה או שמיכת עיטוף, מימוש המתנה יהא בעת ביצוע ההזמנה בלבד. לא תהיה אפשרות לקבלת המתנה במועד אחר.
 • מובהר כי לא ניתן להמיר את מוצר המתנה למוצר אחר.
 • המתנה תישלח /תינתן ללקוח בעת איסוף העריסה מהחברה. או תצורף למשלוח שהזמין הלקוח. לא ניתן לקבלה בנפרד.
 • המתנות יינתנו בהתאם למלאי הקיים בחברה.
 • במידה וניגמר מוצר במלאי מהמוצרים המוצעים לבחירה כמתנה, שומרת לעצמה החברה לא לחדש את מלאי המוצר ולהמשיך ולהציע דגם אחד בלבד או מתנה בשווי זהה.
 • למען הסר ספק, בחירת המוצרים בכפוף למלאי הזמין בחנות בעת ביצוע ההזמנה.
 • במקרה של החזרה מוקדמת/ביטול הזמנה, תבוטל הזכות לקבלת המתנה ו/או ההנחה . תינתן האפשרות לרכישת המוצר הנבחר במחיר מלא. ע"פ מחיר המוצר לצרכן המופיע באתר באותה עת.
 • ט.ל.ח
 • למיטחברת הזכות לשנות בכל עת את המבצע ותנאיו.